Lietvedības programma

Lietvedība – jebkura uzņēmuma neatņemama darba procesa stāvdaļa.

Bieži vien dažādas dokumentācijas aizpildīšana un izsekošana saistās ar lielām darbaspēka pūlēm un sarežģītu lietvedības vadību. Efektīvs risinājums problēmām, kas saistītas ar lietvedību, var kļūt tās automatizācija.

Piedāvājam jums Wortex lietvedības automatizācijas programmatūru. Tas ir ideāls risinājums mazajam un vidējam biznesam, organizācijām un uzņēmējiem. Lietvedības kārtošanas programmatūra ļauj sistematizēt un uzlabot darbu ar dokumentiem, izmantojot veidnes, uzturot saiti starp dokumentiem, ievadot papildu informāciju, organizējot meklēšanu.

Mūsu elektroniskā dokumentu pārvaldības sistēma ievērojami samazina laiku un pūles, ko darbinieki tērē, kārtojot organizācijas dokumentāciju. Lietvedības kārtošanas process darbiniekiem vairs nebūs tik sarežģīts.

Wortex lietvedības kārtošanas programmatūra klientiem piedāvā vienkāršu dažādu uzdevumu risinājumu. Lietvedības automatizācijas programma ļauj jums izveidot elektronisko dokumentu arhīvu, un jebkurā laikā ērti piekļūt nepieciešamajam dokumentam.

Jūs varēsiet optimizēt darbu ar dokumentiem savā uzņēmumā, ietaupot laiku papīra dokumentu apstrādei. Sistēma nodrošina dokumentu reģistrēšanu, glabāšanu un meklēšanu.

Dokumentu apstrādi un uzskaiti var kontrolēt dažādos līmeņos. Lietvedības pārvaldīšanas programma palīdz uzraudzīt līgumu, pasūtījumu, plānu un citu lietu izpildi un tajās aprakstītās procedūras. Elektroniskā dokumentu pārvaldības sistēma ir droša un uzticama.

Latvian