KĀPĒC MĒS

Namu apsaimniekošanas programmai «ARHANE» nav nepieciešamas ikmēneša un ikgadēja maksa par to, licences ietvaros regulāri tiek  piedāvāti bezmaksas atjauninājumi.

Nozīmīgākā priekšrocība ir precīza, automātiska, sakārtota un pārskatāma uzskaite un atskaites.

Jebkurā brīdī, jūs varat apskatīt detalizētu informāciju par katru klientu (pilnu maksājumu vēsturi, parādus, resursu patēriņu, u.c.).

Ātrs un precīzs aprēķins, rēķinu izrakstīšanai. Viss notiek ļoti ātri, vajag tikai ievadīt ienākošās summas no piegādātāja un skaitītāju rādītājus (ja nav skaitītāju automātiskās nolasīšanas) viss pārējais tiks uzskaitīts automātiski.

Automātiskas darbības: grāmatvedības rēķini, debitori, kreditori un atskaites.

Iespēja importēt ienākošos maksājumus no bankas.

Iebūvēts izdruku un atskaišu dizaineris, kur jūs varat uzstādīt savu rēķina dizainu, pievienot logo un citus attēlus, pievienot savus pieteikumus.

Integrētā servera programma, kas ļauj jums izmantot daudzlietotāju sistēmu ar dažādiem piekļuves līmeņiem.

Integrēta e-pasta programma, lai nosūtītu rēķinus vai oficiālus paziņojumu jūsu klientiem uz e-pastu.

Jūs varat eksportēt datus uz Excel vai citiem formātiem, drukāt PDF.

Izmantojot «ARHANE namu apsaimniekošanu» jūs ne tikai iegūstat precīzu, pārskatāmu grāmatvedību, bet arī ietaupat daudz laika.

Programma «ARHANE» ļaus jūsu uzņēmumam veikt profesionālu noliktavas un grāmatvedības uzskaiti precēm un pakalpojumiem, reālajā laikā.

ONLINE sistēmā tiek izmantota MySQL datu bāze, kas pašlaik ir ātrākā un jaudīgākā pasaulē.

ONLINE sistēmas darba princips pilnīgi atšķirās no visām citām līdzīgām sistēmām, kas ļauj uzstādīt jebkādu darba vietu skaitu visā pasaulē, un tajā pašā laikā tas neietekmē darba ātrumu.

Iebūvētais tulkotājs ļauj ātri izveidot darba vietu atbilstoši jebkuram reģionam un valodai.

Latvian