Atsauksmes

  Arnis Sutiņš

Vēlos izteikt pateicību jūsu grāmatvedības programmai «Arhane», kuru izmantoju jau no 2011. gada.  Programma pilnībā apmierina apsaimniekotāja prasības pēc detalizētas datu bāzes saglabāšanu, informācijas saņemšanu visdažādākajās pozīcijās par katru māju un katru dzīvokli. Tāpat esmu ļoti apmierināts ar ātru problēmu risināšanu attālinātajā režīmā.

  SIA «LIMAS»

SIA «LIMAS» sniedz grāmatvedības pakalpojumus dzīvokļu īpašnieku biedrībām.  Sākot ar 2012.gadu tiek izmantota programma «Arhane».

Pozitīvs ir tas, ka ļoti ērta ir skaitītāju rādījumu ievadīšana. Viegli pārskatāmi derīguma termiņi, kā arī apmaksu ievadīšana ir ļoti ērta, kas ievērojami ekonomē patērēto laiku.

Jāatzīmē, ka ļoti pārskatāmas ir norēķinu lapas katram klientam, kur var redzēt aprēķinus par saņemtajiem pakalpojuma veidiem, kas ļoti noder iesniedzot tiesā prasības pieteikumus par parādiem.

  SIA Mājokļu serviss “Lāču nami”

Šī programma piedāvā ļoti ērtu un ātru skaitītāju ievadīšanu, skaitītāju derīguma termiņu pārskatīšanu. Katra klienta individuālu kartiņu, par norēķiniem – izrakstītajiem rēķiniem, apmaksām, līgumsodiem. Ātri un ērti iespējams sagatavot dažādas atskaites. Liels pluss ir iespējamā programmas pieslēgšana jebkuram datoram ar interneta pieslēgumu arī ārpus biroja. Programma ir īpaši piemērota apsaimniekošanas uzņēmumiem.

  Marianna Morozova

2010.gadā es pieņēmu lēmumu mainīt grāmatvedības programmu no «Tilde» uz «Arhane». Es pati sniedzu grāmatveža pakalpojumus četrpadsmit (14) kompānijām. Man kā profesionālim savā jomā ļoti svarīgi, lai grāmatvedības programma ko pielietoju atbilst visām prasībām grāmatvedības uzskaitē.

Programmu var izmantot jebkura saimnieciskā darbība. Programma sastāv no blokiem.

Programmu var izmantot jebkura saimnieciskā darbība. Programma sastāv no blokiem, kurus var izmantot gan atsevišķi, gan visus apvienot - attiecīgi var modelēt pēc katra uzņēmuma vajadzībām. Ļoti būtiski, ka noliktavas bloks ir saistīts ar grāmatvedību. Nevajag datus ievadīt atsevišķi katrā blokā.

Blokā "Personāls" var uzreiz ievadīt datus par darbiniekiem, izdrukāt visus dokumentus (pieņemšana, atlaišana un atvaļinājums) ar prasībām, ko izvirza VID. Tas atbrīvo grāmatvežus no papildu dokumentu sastādīšanas.

Datu ievadīšana ir ērta un viegla, katrā blokā var izveidot atskaites VIDam, priekšniekam, citām institūcijām un sev. Atskaites var saņemt bez sarežģījumiem un bez īpašas apmācības.

Programma tiek uzturēta uz ārējā cietā diska, kas dod priekšrocības to izmantot no jebkura izvēlētā datora. Programmas uzturēšanas izmaksas ir nelielas. Speciālisti sniedz palīdzību un atbild uz visiem jautājumiem.

Ja kādam ir vēlme atvieglot savu darbu un atbrīvot laiku, izmantojiet programmu "Arhane".

  Apsardze «Bastions»

Grāmatvedības programma ARHANE irērta ar to, ka katrs uzņēmums vr to pielāgot tieši savas saimnieciskās darbības ipatnībām. Datu ievadīšana ir loģiski izkārtota un efektīvi izveidota.Programma īpaši pielāgota apsaimniekošanas uzņēmumu grāmatvedības kārtošanai, bet to noteikti var izmantot jebkurš uzņēmums.

Visas programmas piedāvātās izdrukas, atskaites ir iespējams koriģēt un pielāgot savai ērtībai. Ļoti viegli un ātri atrast nepieciešamo informāciju par klientu, piegādātāju vai par darbiniekiem. Programma darbojas ļoti ātri un notiek ļoti ātra datu apstrāde.

Programmu var izmantot uz ārējiem datu nesējiem, kas ir ļoti ērti, jo to var pieslēgt pie jebkura datora, kuram ir interneta pieslēgums, kas nozīmē, ka grāmatvedis/finansists nepieciešamības gadījumā var operatīvi veikt savu darbu pat atrodoties mašīnā.

Kopējās programmas uzturēšanas izmaksas ir vairākkārtēji zemākas par citām piedāvātajām programmām ar līdzīgām funkcijām.

Programmētāju darbs ir paveikts ļoti kvalitatīvi un visi ieteikumi vienmēr tiek ņemti vērā.